Stats

Choose day competitions
Europe

South America

England

Portugal

Brazil

Italy

Finland

Colombia

Japan

Ukraine

Netherlands

Estonia

Russia

Belgium

Mexico

Peru

Belarus

Egypt

Asia

World

Hong Kong

Kazakhstan

Armenia

Moldova

Luxembourg

Republic of Ireland

Chile

USA

Korea Republic

Latvia

Slovenia

Slovakia

Czech Republic

Cyprus

Denmark

+14 blocked competitions
Uruguay

Colombia

Slovakia

Serbia

Czech Republic

Croatia

Sweden

Austria

Germany

Belgium

Japan

England

Brazil


C H:M   Home   Away       Tip.  
1600821900 00:45 Played

Luton

0 - 3

Man Utd

86
1600821000 00:30 Played

Slavia

0 - 0

Midtjylland

1600821000 00:30 Played

Maccabi TA

1 - 2

Salzburg

144
1600821000 00:30 Played

Krasnodar

2 - 1

PAOK

98
1600896600 21:30

Apollon

vs

Lech

P
1600832700 03:45 Played

Barcelona

1 - 2

Flamengo

185
1600832700 03:45 Played

Estudiantes M.

1 - 3

Nacional

79
1600832700 03:45 Played

Tigre

1 - 1

Bolívar

72
1600840800 06:00 Played

Junior

4 - 1

Ind del Valle

1600840800 06:00 Played

LDU Quito

4 - 2

São Paulo

87
1600840800 06:00 Played

Binacional

0 - 6

River Plate

 
1600819200 00:00 Played

Crawley Down

1 - 2

Hendon

 
1600819200 00:00 Played

Hartley

5 - 0

Erith & B.

9
1600819200 00:00 Played

East Grinstead

3 - 3

(e.t. 3-3)

(p.g. 4-3)

Worthing

 
1600819200 00:00 Played

Cowes

0 - 5

Weston-super-M

 
1600820100 00:15 Played

Lancaster

0 - 0

(e.t. 0-0)

(p.g. 4-3)

Runcorn T

8
1600820100 00:15 Played

Aylesbury Utd

2 - 2

(p.g. 3-4)

Moneyfields

1600820100 00:15 Played

Coggeshall

0 - 1

Stansted

 
1600820100 00:15 Played

Horsham

2 - 1

Kingstonian

1600820100 00:15 Played

Hednesford

3 - 2

Long Eaton

 
1600820100 00:15 Played

Hastings Utd

0 - 0

(e.t. 0-0)

(p.g. 6-5)

Chesham Utd

8
1600820100 00:15 Played

Brantham

1 - 0

St Ives

 
1600820100 00:15 Played

Quorn

0 - 2

Matlock

7
1600820100 00:15 Played

South Park

2 - 2

(p.g. 2-4)

Bognor Regis

1600820100 00:15 Played

Chipstead

1 - 1

(p.g. 4-2)

Deal

 
1600820100 00:15 Played

Little Common

0 - 3

Corinthian

 
1600820100 00:15 Played

Barwell

3 - 1

Bedworth Utd

1600820100 00:15 Played

Tadley Calleva

0 - 1

Truro

 
1600820100 00:15 Played

West Allotment

1 - 5

Hyde Utd.

 
1600820100 00:15 Played

Harlow

0 - 1

Waltham Abbey

5
1600820100 00:15 Played

Merstham

2 - 2

(e.t. 2-2)

(p.g. 6-7)

Dunstable

 
1600820100 00:15 Played

Bowers&Pitsea

0 - 3

Hornchurch

1600820100 00:15 Played

Buxton

7 - 0

Belper

5
1600820100 00:15 Played

Margate

1 - 2

Hayes&Yeading

3
1600820100 00:15 Played

Taunton

5 - 0

Wantage

 
1600820100 00:15 Played

Whitley Bay

3 - 2

Witton Albion

 
1600820100 00:15 Played

Frome

4 - 1

AFC Stoneham

 
1600820100 00:15 Played

Ely

1 - 2

Biggleswade

 
1600820100 00:15 Played

West Auckland

0 - 0

(p.g. 2-3)

Runcorn L

1600820100 00:15 Played

Winchester

3 - 2

Clevedon

1600820100 00:15 Played

Leiston

5 - 1

Biggleswade

3
1600820100 00:15 Played

Leek

1 - 2

Mickleover

1600820100 00:15 Played

Shifnal

0 - 2

Alvechurch

 
1600820100 00:15 Played

Bedfont

3 - 1

Lewes

1600820100 00:15 Played

Grantham

2 - 2

(e.t. 2-2)

(p.g. 3-1)

Rushall

4
1600820100 00:15 Played

Frickley

0 - 1

Marine

1600820100 00:15 Played

Stamford

4 - 0

AFC Sudbury

4
1600820100 00:15 Played

Longridge Town

2 - 0

Charnock Rich.

 
1600820100 00:15 Played

Tadcaster

7 - 2

Litherland

 
1600820100 00:15 Cancelled

Merthyr

vs

Poole

1600820100 00:15 Played

Kings

1 - 1

(e.t. 1-1)

(p.g. 4-2)

Clacton

 
1600820100 00:15 Played

City of Liv.

0 - 3

Morpeth

 
1600820100 00:15 Played

Yate

1 - 2

Bristol Manor

1600820100 00:15 Played

Walthamstow

0 - 0

(e.t. 0-0)

(p.g. 4-3)

Margaretsbury

 
1600820100 00:15 Played

Steyning Town

0 - 5

Sheppey Utd

 
1600820100 00:15 Played

AFC Mansfield

3 - 0

Gainsborough

 
1600820100 00:15 Played

Chatham

3 - 2

Southall

 
1600820100 00:15 Played

Staines

1 - 2

Walton Casuals

1600820100 00:15 Played

Coalville

2 - 0

Sheffield

1600820100 00:15 Played

Consett

1 - 0

Stockton

 
1600820100 00:15 Played

Haverhill

0 - 3

Maldon

 
1600820100 00:15 Played

Utd Manchester

6 - 2

Pontefract

 
1600820100 00:15 Played

Potters Bar

1 - 0

East Thurrock

4
1600820100 00:15 Played

Supermarine

3 - 0

Shepton

 
1600820100 00:15 Played

Barking

6 - 1

Dunstable

1600820100 00:15 Played

Daventry

0 - 2

Evesham Utd

1600820100 00:15 Played

Cambridge

1 - 1

(p.g. 4-2)

Stowmarket

 
1600820100 00:15 Played

Corinthian

3 - 1

Sevenoaks

 
1600820100 00:15 Played

Tamworth

3 - 3

(p.g. 5-4)

Stourbridge

3
1600820100 00:15 Played

Nuneaton

2 - 1

Loughborough

 
1600820100 00:15 Played

Cobham

1 - 3

Risborough

 
1600820100 00:15 Played

Chasetown

2 - 1

Basford Utd

 
1600820100 00:15 Played

Rushden & D.

0 - 5

Newark Flow.

 
1600820100 00:15 Played

Leighton

4 - 0

Mildenhall

 
1600820100 00:15 Played

Chichester

3 - 1

Cribbs

 
1600820100 00:15 Played

Sunderland RCA

0 - 4

Prescot Cables

5
1600820100 00:15 Played

Dereham

0 - 2

Canvey Island

1600820100 00:15 Played

Radcliffe

5 - 3

Workington

 
1600820100 00:15 Played

Saltash Utd

3 - 1

Cirencester

 
1600820100 00:15 Played

Cinderford

2 - 2

(p.g. 7-8)

Wootton

 
1600820100 00:15 Played

Burnham

1 - 0

Northwood

1600820100 00:15 Played

West Bridgford

0 - 1

Halesowen

 
1600820100 00:15 Played

Banbury Utd

1 - 0

Carlton

1600820100 00:15 Played

Chertsey

0 - 0

(e.t. 0-0)

(p.g. 5-4)

Leatherhead

1600820100 00:15 Played

Ashford Utd

1 - 4

Bracknell

 
1600820100 00:15 Played

Whyteleafe

2 - 0

Binfield

1600820100 00:15 Played

Westfields

1 - 3

Worksop

1600820100 00:15 Played

Barnstaple

3 - 2

Wimborne

 
1600820100 00:15 Cancelled

Atherton

vs

Bamber Bridge

 
1600820100 00:15 Played

Bury Town

2 - 1

Brightlingsea

 
1600820100 00:15 Played

Fairford

1 - 2

Sholing

 
1600820100 00:15 Played

Haringey B

5 - 1

Tunbridge

1600820100 00:15 Played

Coventry S

0 - 2

Ilkeston Town

 
1600820100 00:15 Played

Whitby

1 - 1

(p.g. 3-4)

Rylands

 
1600820100 00:15 Played

Warrington

0 - 0

(p.g. 5-6)

South Shields

4
1600820100 00:15 Played

Long Melford

1 - 3

Cheshunt

 
1600820100 00:15 Played

Royston

2 - 0

Wroxham

 
1600820100 00:15 Played

Chalfont

2 - 3

Farnborough

1600820100 00:15 Played

Tividale

2 - 4

Nantwich

1
1600820100 00:15 Played

Mossley

2 - 1

Ramsbottom

1600820100 00:15 Played

Frimley

1 - 1

(e.t. 1-1)

(p.g. 1-4)

Marlow

 
1600820100 00:15 Played

Haywards Heath

0 - 1

Hanwell

 
1600820100 00:15 Played

Welwyn Garden

1 - 1

(p.g. 3-4)

Bishop's Stort

 
1600820100 00:15 Played

Scarborough A

0 - 2

Ashton Utd

2
1600820100 00:15 Played

Peterb. Sports

2 - 2

(e.t. 2-2)

(p.g. 5-4)

Enfield Town

 
1600820100 00:15 Played

Bromsgrove Sp.

1 - 2

Stratford

 
1600820100 00:15 Played

Stalybridge

3 - 0

Bishop A

2
1600820100 00:15 Played

Marske Utd

1 - 0

Trafford

1600820100 00:15 Played

Hanley Town

3 - 2

Redditch Utd

 
1600820100 00:15 Played

Christchurch

2 - 1

Dorchester

 
1600821000 00:30 Played

Lowestoft

2 - 3

Aveley

1600821000 00:30 Played

Skelmersdale

2 - 1

Bootle

1600903800 23:30

Millwall

vs

Burnley

9
1600903800 23:30

Stoke

vs

Gillingham

8
1600903800 23:30

Preston

vs

Brighton

10
1600903800 23:30

Fulham

vs

Sheff Wed

9