Competition
Liga de Expansión MX 2020/2021
Mexico
Games
Apertura | |||||||||
Wed | 19.Aug.2020 - 03:30 | Tapatío | 0-2 | Cimarrones de Sonora | Gam1 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 05:30 | Alebrijes | 1-0 | Universidad Guadalajara | Gam1 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 07:35 | Dorados | 1-2 | Celaya | Gam1 | 6 | |||
Thu | 20.Aug.2020 - 03:30 | Tepatitlán de Morelos | 2-2 | Morelia | Gam1 | ||||
Thu | 20.Aug.2020 - 05:35 | Mineros de Zacatecas | 1-2 | Tlaxcala | Gam1 | ||||
Thu | 20.Aug.2020 - 07:35 | Correcaminos UAT | 0-0 | Pumas Tabasco | Gam1 | ||||
Fri | 21.Aug.2020 - 07:30 | Cancún | 1-0 | Tampico Madero | Gam1 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 03:30 | Celaya | 2-1 | Correcaminos UAT | Gam2 | 8 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 05:35 | Morelia | 0-2 | Pumas Tabasco | Gam2 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 07:35 | Alebrijes | 1-3 | Dorados | Gam2 | ||||
Thu | 27.Aug.2020 - 05:35 | Venados | 0-0 | Tapatío | Gam2 | ||||
Fri | 28.Aug.2020 - 07:30 | Cimarrones de Sonora | 2-1 | Cancún | Gam2 | ||||
Mon | 31.Aug.2020 - 03:30 | Universidad Guadalajara | 1-1 | Mineros de Zacatecas | Gam2 | 5 | |||
Mon | 31.Aug.2020 - 05:30 | Tampico Madero | 0-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam2 | ||||
Wed | 02.Sep.2020 - 03:30 | Tapatío | 3-3 | Morelia | Gam3 | ||||
Wed | 02.Sep.2020 - 05:35 | Cancún | 2-0 | Correcaminos UAT | Gam3 | ||||
Wed | 02.Sep.2020 - 07:35 | Tampico Madero | 1-1 | Venados | Gam3 | 3 | |||
Thu | 03.Sep.2020 - 02:30 | Tlaxcala | 1-1 | Celaya | Gam3 | ||||
Thu | 03.Sep.2020 - 05:00 | Pumas Tabasco | 3-3 | Mineros de Zacatecas | Gam3 | ||||
Fri | 04.Sep.2020 - 03:30 | Tepatitlán de Morelos | 2-0 | Alebrijes | Gam3 | ||||
Sun | 06.Sep.2020 - 22:30 | Atlante | 0-1 | Universidad Guadalajara | Gam3 | ||||
Mon | 07.Sep.2020 - 07:30 | Dorados | 0-2 | Cimarrones de Sonora | Gam3 | ||||
Thu | 10.Sep.2020 - 05:30 | Venados | 1-2 | Dorados | Gam4 | ||||
Thu | 10.Sep.2020 - 07:35 | Correcaminos UAT | 2-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam4 | ||||
Fri | 11.Sep.2020 - 03:30 | Mineros de Zacatecas | 2-1 | Tapatío | Gam4 | ||||
Fri | 11.Sep.2020 - 05:30 | Morelia | 2-3 | Cancún | Gam4 | ||||
Fri | 11.Sep.2020 - 07:35 | Universidad Guadalajara | 1-2 | Tampico Madero | Gam4 | 10 | |||
Sat | 12.Sep.2020 - 04:00 | Alebrijes | 2-2 | Tlaxcala | Gam4 | ||||
Mon | 14.Sep.2020 - 02:30 | Celaya | 3-0 | Atlante | Gam4 | 11 | |||
Mon | 14.Sep.2020 - 07:30 | Cimarrones de Sonora | 2-1 | Pumas Tabasco | Gam4 | ||||
Wed | 16.Sep.2020 - 02:30 | Tlaxcala | 1-3 | Universidad Guadalajara | Gam5 | ||||
Wed | 16.Sep.2020 - 05:35 | Tepatitlán de Morelos | 2-0 | Venados | Gam5 | ||||
Wed | 16.Sep.2020 - 07:35 | Cancún | 1-1 | Mineros de Zacatecas | Gam5 | ||||
Thu | 17.Sep.2020 - 03:30 | Atlante | 1-0 | Cimarrones de Sonora | Gam5 | 19 | |||
Thu | 17.Sep.2020 - 05:35 | Pumas Tabasco | 1-2 | Celaya | Gam5 | ||||
Thu | 17.Sep.2020 - 07:35 | Dorados | 2-2 | Correcaminos UAT | Gam5 | 7 | |||
Fri | 18.Sep.2020 - 07:30 | Tampico Madero | 1-2 | Morelia | Gam5 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 22:30 | Atlante | 3-0 | Venados | Gam1 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 07:30 | Tapatío | 3-0 | Alebrijes | Gam5 | ||||
Wed | 23.Sep.2020 - 03:30 | Mineros de Zacatecas | 1-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam6 | ||||
Wed | 23.Sep.2020 - 05:35 | Correcaminos UAT | 2-1 | Cimarrones de Sonora | Gam6 | 9 | |||
Wed | 23.Sep.2020 - 07:35 | Dorados | 1-1 | Cancún | Gam6 | ||||
Thu | 24.Sep.2020 - 03:30 | Atlante | 0-0 | Tapatío | Gam6 | ||||
Thu | 24.Sep.2020 - 05:35 | Venados | 1-0 | Tlaxcala | Gam6 | ||||
Thu | 24.Sep.2020 - 07:35 | Celaya | 0-0 | Tampico Madero | Gam6 | 8 | |||
Fri | 25.Sep.2020 - 04:30 | Alebrijes | 0-1 | Morelia | Gam6 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 22:30 | Tlaxcala | 0-3 | Atlante | Gam2 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 22:30 | Universidad Guadalajara | 2-2 | Pumas Tabasco | Gam6 | ||||
Wed | 30.Sep.2020 - 05:35 | Cancún | 1-2 | Venados | Gam7 | ||||
Wed | 30.Sep.2020 - 07:35 | Cimarrones de Sonora | 2-3 | Mineros de Zacatecas | Gam7 | 3 | |||
Thu | 01.Oct.2020 - 03:30 | Tapatío | 0-1 | Tepatitlán de Morelos | Gam7 | ||||
Thu | 01.Oct.2020 - 05:35 | Pumas Tabasco | 0-4 | Atlante | Gam7 | ||||
Thu | 01.Oct.2020 - 07:35 | Morelia | 1-1 | Dorados | Gam7 | ||||
Fri | 02.Oct.2020 - 05:30 | Celaya | 1-0 | Universidad Guadalajara | Gam7 | 1 | |||
Fri | 02.Oct.2020 - 07:30 | Tampico Madero | 2-0 | Alebrijes | Gam7 | ||||
Wed | 07.Oct.2020 - 03:30 | Atlante | 2-1 | Cancún | Gam8 | ||||
Wed | 07.Oct.2020 - 07:35 | Pumas Tabasco | 2-2 | Dorados | Gam8 | ||||
Thu | 08.Oct.2020 - 03:30 | Tepatitlán de Morelos | 1-1 | Celaya | Gam8 | ||||
Thu | 08.Oct.2020 - 07:35 | Cimarrones de Sonora | 3-1 | Tampico Madero | Gam8 | 4 | |||
Fri | 09.Oct.2020 - 05:30 | Mineros de Zacatecas | 1-0 | Alebrijes | Gam8 | ||||
Sat | 10.Oct.2020 - 07:30 | Morelia | 2-1 | Atlante | Gam9 | ||||
Sun | 11.Oct.2020 - 07:35 | Tampico Madero | 0-0 | Correcaminos UAT | Gam9 | 10 | |||
Sun | 11.Oct.2020 - 22:30 | Celaya | 1-1 | Cimarrones de Sonora | Gam9 | 2 | |||
Mon | 12.Oct.2020 - 02:30 | Alebrijes | 1-0 | Venados | Gam9 | ||||
Mon | 12.Oct.2020 - 04:35 | Universidad Guadalajara | 1-1 | Tapatío | Gam9 | ||||
Mon | 12.Oct.2020 - 06:35 | Dorados | 0-1 | Mineros de Zacatecas | Gam9 | 8 | |||
Wed | 14.Oct.2020 - 03:30 | Atlante | 0-1 | Tampico Madero | Gam10 | 8 | |||
Wed | 14.Oct.2020 - 07:35 | Tapatío | 0-0 | Cancún | Gam10 | ||||
Thu | 15.Oct.2020 - 03:30 | Tepatitlán de Morelos | 4-0 | Dorados | Gam10 | ||||
Thu | 15.Oct.2020 - 05:35 | Mineros de Zacatecas | 1-1 | Celaya | Gam10 | 1 | |||
Thu | 15.Oct.2020 - 07:35 | Venados | 1-1 | Morelia | Gam10 | ||||
Fri | 16.Oct.2020 - 05:30 | Correcaminos UAT | 3-2 | Alebrijes | Gam10 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 05:35 | Cancún | 4-0 | Pumas Tabasco | Gam9 | ||||
Mon | 19.Oct.2020 - 07:30 | Tlaxcala | 1-0 | Correcaminos UAT | Gam7 | ||||
Mon | 19.Oct.2020 - 07:30 | Cimarrones de Sonora | 2-0 | Universidad Guadalajara | Gam10 | 9 | |||
Wed | 21.Oct.2020 - 03:30 | Tepatitlán de Morelos | 2-1 | Atlante | Gam11 | ||||
Wed | 21.Oct.2020 - 05:35 | Morelia | 2-1 | Mineros de Zacatecas | Gam11 | ||||
Wed | 21.Oct.2020 - 07:35 | Tampico Madero | 1-2 | Pumas Tabasco | Gam11 | ||||
Thu | 22.Oct.2020 - 03:30 | Tlaxcala | 2-1 | Cimarrones de Sonora | Gam11 | ||||
Thu | 22.Oct.2020 - 05:35 | Universidad Guadalajara | 0-1 | Cancún | Gam11 | ||||
Thu | 22.Oct.2020 - 07:35 | Dorados | 1-1 | Tapatío | Gam11 | ||||
Fri | 23.Oct.2020 - 05:30 | Alebrijes | 1-2 | Celaya | Gam11 | ||||
Fri | 23.Oct.2020 - 07:35 | Venados | 2-2 | Correcaminos UAT | Gam11 | 3 | |||
Sat | 24.Oct.2020 - 22:30 | Tapatío | 2-0 | Tlaxcala | Gam8 | ||||
Wed | 28.Oct.2020 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 1-1 | Tampico Madero | Gam12 | 5 | |||
Wed | 28.Oct.2020 - 06:35 | Pumas Tabasco | 0-2 | Alebrijes | Gam12 | ||||
Wed | 28.Oct.2020 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 2-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam12 | ||||
Thu | 29.Oct.2020 - 04:30 | Celaya | 2-1 | Venados | Gam12 | 1 | |||
Thu | 29.Oct.2020 - 06:35 | Correcaminos UAT | 0-3 | Tapatío | Gam12 | ||||
Thu | 29.Oct.2020 - 08:35 | Universidad Guadalajara | 0-0 | Morelia | Gam12 | ||||
Fri | 30.Oct.2020 - 06:30 | Atlante | 4-1 | Dorados | Gam12 | 15 | |||
Sun | 01.Nov.2020 - 08:35 | Venados | 2-1 | Universidad Guadalajara | Gam8 | 3 | |||
Mon | 02.Nov.2020 - 07:00 | Cancún | 2-0 | Tlaxcala | Gam12 | ||||
Wed | 04.Nov.2020 - 04:30 | Tapatío | 1-0 | Celaya | Gam13 | ||||
Wed | 04.Nov.2020 - 06:35 | Morelia | 2-0 | Cimarrones de Sonora | Gam13 | ||||
Wed | 04.Nov.2020 - 08:35 | Venados | 1-3 | Pumas Tabasco | Gam13 | ||||
Thu | 05.Nov.2020 - 04:30 | Tlaxcala | 0-1 | Tampico Madero | Gam13 | ||||
Thu | 05.Nov.2020 - 06:35 | Tepatitlán de Morelos | 0-1 | Cancún | Gam13 | ||||
Thu | 05.Nov.2020 - 08:35 | Mineros de Zacatecas | 5-1 | Correcaminos UAT | Gam13 | ||||
Fri | 06.Nov.2020 - 08:30 | Dorados | 3-2 | Universidad Guadalajara | Gam13 | 8 | |||
Sun | 08.Nov.2020 - 06:35 | Tlaxcala | 1-1 | Tepatitlán de Morelos | Gam9 | ||||
Mon | 09.Nov.2020 - 05:30 | Alebrijes | 1-2 | Atlante | Gam13 | ||||
Wed | 11.Nov.2020 - 04:30 | Celaya | 1-0 | Morelia | Gam14 | ||||
Wed | 11.Nov.2020 - 06:35 | Universidad Guadalajara | 3-1 | Correcaminos UAT | Gam14 | 6 | |||
Wed | 11.Nov.2020 - 08:35 | Pumas Tabasco | 2-2 | Tepatitlán de Morelos | Gam14 | ||||
Thu | 12.Nov.2020 - 04:30 | Tlaxcala | 2-1 | Dorados | Gam14 | ||||
Thu | 12.Nov.2020 - 06:35 | Cancún | 0-2 | Alebrijes | Gam14 | ||||
Thu | 12.Nov.2020 - 08:35 | Tampico Madero | 2-1 | Tapatío | Gam14 | ||||
Fri | 13.Nov.2020 - 08:30 | Cimarrones de Sonora | 1-0 | Venados | Gam14 | ||||
Sun | 15.Nov.2020 - 08:30 | Correcaminos UAT | 2-3 | Morelia | Gam8 | ||||
Mon | 16.Nov.2020 - 06:30 | Atlante | 2-1 | Mineros de Zacatecas | Gam14 | 1 | |||
Mon | 16.Nov.2020 - 08:35 | Pumas Tabasco | 0-1 | Tlaxcala | Gam10 | ||||
Wed | 18.Nov.2020 - 04:30 | Tepatitlán de Morelos | 3-2 | Universidad Guadalajara | Gam15 | ||||
Wed | 18.Nov.2020 - 06:35 | Alebrijes | 2-4 | Cimarrones de Sonora | Gam15 | ||||
Wed | 18.Nov.2020 - 08:35 | Mineros de Zacatecas | 1-2 | Venados | Gam15 | 5 | |||
Thu | 19.Nov.2020 - 04:30 | Tapatío | 4-2 | Pumas Tabasco | Gam15 | ||||
Thu | 19.Nov.2020 - 07:40 | Cancún | 0-2 | Celaya | Gam15 | ||||
Thu | 19.Nov.2020 - 08:35 | Correcaminos UAT | 1-2 | Atlante | Gam15 | 2 | |||
Fri | 20.Nov.2020 - 06:30 | Morelia | 3-0 | Tlaxcala | Gam15 | ||||
Fri | 20.Nov.2020 - 08:35 | Dorados | 0-1 | Tampico Madero | Gam15 | ||||
Apertura - Reclasificación | |||||||||
Wed | 25.Nov.2020 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 1-0 | Tepatitlán de Morelos | |||||
Wed | 25.Nov.2020 - 06:40 | Tampico Madero |
0-0 e.t.(0-0) p.g.(5-3) | Tapatío | |||||
Wed | 25.Nov.2020 - 08:40 | Cimarrones de Sonora | 2-3 | Pumas Tabasco | |||||
Thu | 26.Nov.2020 - 04:30 | Morelia | 1-0 | Venados | |||||
Fri | 27.Nov.2020 - 04:30 | Cancún | 1-2 | Tlaxcala | |||||
Clausura | |||||||||
Wed | 13.Jan.2021 - 06:30 | Celaya | 1-1 | Tepatitlán de Morelos | Gam1 | ||||
Wed | 13.Jan.2021 - 08:35 | Pumas Tabasco | 0-1 | Tapatío | Gam1 | ||||
Thu | 14.Jan.2021 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 1-1 | Dorados | Gam1 | 10 | |||
Thu | 14.Jan.2021 - 06:35 | Correcaminos UAT | 3-0 | Cancún | Gam1 | ||||
Thu | 14.Jan.2021 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 1-1 | Atlante | Gam1 | 7 | |||
Mon | 18.Jan.2021 - 04:30 | Universidad Guadalajara | 1-1 | Tlaxcala | Gam1 | ||||
Wed | 20.Jan.2021 - 06:30 | Cancún | 0-0 | Cimarrones de Sonora | Gam2 | ||||
Wed | 20.Jan.2021 - 08:35 | Alebrijes | 0-1 | Tepatitlán de Morelos | Gam2 | ||||
Thu | 21.Jan.2021 - 04:30 | Tlaxcala | 2-1 | Morelia | Gam2 | ||||
Thu | 21.Jan.2021 - 06:35 | Celaya | 2-1 | Pumas Tabasco | Gam2 | ||||
Thu | 21.Jan.2021 - 08:35 | Tampico Madero | 0-0 | Universidad Guadalajara | Gam2 | 1 | |||
Fri | 22.Jan.2021 - 08:30 | Atlante | 1-0 | Correcaminos UAT | Gam2 | 7 | |||
Sat | 23.Jan.2021 - 23:30 | Morelia | 1-0 | Tampico Madero | Gam1 | ||||
Mon | 25.Jan.2021 - 04:30 | Tapatío | 0-1 | Mineros de Zacatecas | Gam2 | ||||
Wed | 27.Jan.2021 - 06:35 | Correcaminos UAT | 2-0 | Venados | Gam3 | 5 | |||
Wed | 27.Jan.2021 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 2-2 | Celaya | Gam3 | 8 | |||
Thu | 28.Jan.2021 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 1-2 | Pumas Tabasco | Gam3 | ||||
Thu | 28.Jan.2021 - 06:35 | Cancún | 1-2 | Morelia | Gam3 | ||||
Thu | 28.Jan.2021 - 08:35 | Alebrijes | 2-1 | Tapatío | Gam3 | ||||
Fri | 29.Jan.2021 - 06:30 | Universidad Guadalajara | 0-1 | Dorados | Gam3 | 7 | |||
Sat | 30.Jan.2021 - 05:00 | Atlante | 2-1 | Tlaxcala | Gam3 | ||||
Mon | 01.Feb.2021 - 03:15 | Tepatitlán de Morelos | 1-0 | Tampico Madero | Gam3 | ||||
Wed | 03.Feb.2021 - 04:30 | Tlaxcala | 2-1 | Alebrijes | Gam4 | ||||
Wed | 03.Feb.2021 - 06:35 | Venados | 2-2 | Cimarrones de Sonora | Gam4 | 17 | |||
Wed | 03.Feb.2021 - 08:35 | Pumas Tabasco | 2-0 | Universidad Guadalajara | Gam4 | ||||
Thu | 04.Feb.2021 - 06:30 | Celaya | 2-0 | Mineros de Zacatecas | Gam4 | 9 | |||
Thu | 04.Feb.2021 - 08:35 | Dorados | 0-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam4 | ||||
Fri | 05.Feb.2021 - 03:30 | Tampico Madero | 1-1 | Cancún | Gam4 | ||||
Fri | 05.Feb.2021 - 04:30 | Tapatío | 2-1 | Atlante | Gam4 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 06:30 | Venados | 2-2 | Alebrijes | Gam1 | ||||
Sat | 06.Feb.2021 - 23:30 | Morelia | 2-1 | Correcaminos UAT | Gam4 | ||||
Wed | 10.Feb.2021 - 04:30 | Alebrijes | 3-1 | Pumas Tabasco | Gam5 | ||||
Wed | 10.Feb.2021 - 06:35 | Cancún | 1-0 | Dorados | Gam5 | ||||
Wed | 10.Feb.2021 - 08:35 | Tampico Madero | 1-0 | Tlaxcala | Gam5 | ||||
Thu | 11.Feb.2021 - 03:15 | Tepatitlán de Morelos | 0-0 | Tapatío | Gam5 | ||||
Thu | 11.Feb.2021 - 06:35 | Correcaminos UAT | 1-1 | Mineros de Zacatecas | Gam5 | 8 | |||
Thu | 11.Feb.2021 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 2-1 | Morelia | Gam5 | ||||
Fri | 12.Feb.2021 - 08:30 | Universidad Guadalajara | 1-1 | Venados | Gam5 | 7 | |||
Mon | 15.Feb.2021 - 08:30 | Atlante | 0-0 | Celaya | Gam5 | 11 | |||
Wed | 17.Feb.2021 - 06:35 | Pumas Tabasco | 0-0 | Cimarrones de Sonora | Gam6 | ||||
Wed | 17.Feb.2021 - 08:35 | Correcaminos UAT | 0-2 | Universidad Guadalajara | Gam6 | ||||
Thu | 18.Feb.2021 - 04:30 | Celaya | 4-0 | Cancún | Gam6 | ||||
Thu | 18.Feb.2021 - 06:35 | Venados | 1-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam6 | ||||
Thu | 18.Feb.2021 - 08:35 | Dorados | 1-1 | Tlaxcala | Gam6 | ||||
Fri | 19.Feb.2021 - 06:30 | Tapatío | 1-0 | Tampico Madero | Gam6 | ||||
Sat | 20.Feb.2021 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 1-0 | Atlante | Gam6 | 12 | |||
Sun | 21.Feb.2021 - 04:00 | Morelia | 6-3 | Alebrijes | Gam6 | ||||
Sun | 21.Feb.2021 - 06:30 | Dorados | 0-0 | Venados | Gam2 | 4 | |||
Wed | 24.Feb.2021 - 04:30 | Tlaxcala | 0-0 | Venados | Gam7 | ||||
Wed | 24.Feb.2021 - 06:35 | Tampico Madero | 4-0 | Mineros de Zacatecas | Gam7 | 20 | |||
Wed | 24.Feb.2021 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 2-0 | Dorados | Gam7 | 8 | |||
Thu | 25.Feb.2021 - 04:30 | Alebrijes | 2-2 | Correcaminos UAT | Gam7 | ||||
Thu | 25.Feb.2021 - 06:35 | Cancún | 1-0 | Tapatío | Gam7 | ||||
Thu | 25.Feb.2021 - 08:35 | Universidad Guadalajara | 0-3 | Atlante | Gam7 | 8 | |||
Fri | 26.Feb.2021 - 06:30 | Tepatitlán de Morelos | 1-2 | Pumas Tabasco | Gam7 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 23:30 | Morelia | 0-2 | Celaya | Gam7 | ||||
Wed | 03.Mar.2021 - 04:30 | Correcaminos UAT | 1-1 | Dorados | Gam8 | 12 | |||
Wed | 03.Mar.2021 - 06:35 | Venados | 1-1 | Tampico Madero | Gam8 | 10 | |||
Thu | 04.Mar.2021 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 2-0 | Cancún | Gam8 | ||||
Thu | 04.Mar.2021 - 06:35 | Pumas Tabasco | 0-1 | Morelia | Gam8 | ||||
Thu | 04.Mar.2021 - 08:35 | Cimarrones de Sonora | 2-0 | Alebrijes | Gam8 | ||||
Fri | 05.Mar.2021 - 04:30 | Tapatío | 2-1 | Universidad Guadalajara | Gam8 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 04:30 | Celaya | 0-0 | Tlaxcala | Gam8 | ||||
Mon | 08.Mar.2021 - 04:30 | Atlante | 5-0 | Tepatitlán de Morelos | Gam8 | ||||
Wed | 10.Mar.2021 - 04:30 | Alebrijes | 4-3 | Mineros de Zacatecas | Gam9 | ||||
Wed | 10.Mar.2021 - 06:35 | Tlaxcala | 1-2 | Tapatío | Gam9 | ||||
Wed | 10.Mar.2021 - 08:35 | Dorados | 1-1 | Pumas Tabasco | Gam9 | ||||
Thu | 11.Mar.2021 - 04:30 | Tepatitlán de Morelos | 1-0 | Correcaminos UAT | Gam9 | ||||
Thu | 11.Mar.2021 - 06:35 | Cancún | 1-0 | Atlante | Gam9 | ||||
Thu | 11.Mar.2021 - 08:35 | Tampico Madero | 1-0 | Celaya | Gam9 | 8 | |||
Fri | 12.Mar.2021 - 08:30 | Universidad Guadalajara | 1-1 | Cimarrones de Sonora | Gam9 | 17 | |||
Sat | 13.Mar.2021 - 05:00 | Morelia | 1-1 | Venados | Gam9 | ||||
Tue | 16.Mar.2021 - 04:30 | Universidad Guadalajara | 0-1 | Tepatitlán de Morelos | Gam10 | ||||
Wed | 17.Mar.2021 - 04:30 | Mineros de Zacatecas | 2-0 | Morelia | Gam10 | ||||
Wed | 17.Mar.2021 - 06:35 | Venados | 2-1 | Cancún | Gam10 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Liga de Expansión MX - 2020/2021
- 100% 250 / 250 Games
- Home team wins 44.4%
- Draws 28.8%
- Away team wins 26.8%
- Over 1.5 70%
- Over 2.5 44.4%
- Over 3.5 20.4%
- Goals 599
- Goals /match 2.4
- Goals /match home 1.37
- Goals /match away 1.02
- Both teams score 51.6%
- Goals after 80' 15.03%
No tv schedule yet for US
(change)